Umenie, šport a rekreácia
ŠK Gemerská Ves
Činnosti športových klubov
- Sídlo
- Gemerská Ves
- Od roku
- 2007
- IČO
- 45 016 178
ŠK Gemerská Ves
Občianske združenie
- Sídlo
- 982 62 Gemerská Ves
- Na trhu od
- 25. júna 2007
- IČO
- 45 016 178
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Organizácia v číslach
- 19
- rokov na trhu
- 2007
- rok vzniku
O organizácii
Spoznajte ŠK Gemerská Ves
ŠK Gemerská Ves je občianske združenie so sídlom na adrese 982 62 Gemerská Ves. Zapísaná je od 25. júna 2007 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti športových klubov“ (93.12).
Základné údaje
- Obchodné meno
- ŠK Gemerská Ves
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 45 016 178
- Dátum vzniku
- 25. júna 2007
- Sídlo
- 982 62 Gemerská Ves
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-30306
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa ŠK Gemerská Ves zaoberá
SK NACE 93.12
Činnosti športových klubov
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli ŠK Gemerská Ves?
Sídlo je na adrese 982 62 Gemerská Ves.
Čím sa ŠK Gemerská Ves zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti športových klubov“ (93.12).
Aké je IČO – ŠK Gemerská Ves?
IČO je 45 016 178.
Kedy vznikla ŠK Gemerská Ves?
Vznik: 25. júna 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.